Du er her: Skip Navigation LinksNorges Volleyballforbund > Volleyball > Norgesmesterskap > NM U 16/U 15 resultat

NM U 16/U 15 resultat

Utskriftsvennlig visning
Tips en venn

NM for junior 15 år startet i 2003. Fra 2007 endret klassen navn til U16.  Fra 2013 endret til U15.
Her finner du resultatene for denne årsklassen.

År

Sted

Gutter

Jenter

14 Stavanger

1.  Flint IL
2.  Oslo Volley
3.  Molde VBK
4.  KFUM Volda
5.  Kristiansand SVK
6.  Hornindal IL
7.  Rossvoll VBK
8.  Koll IL
9.  Førde VBK
10. Austrått IL
11. Dristug IL
12. Holstad IL
13. Sveio IL
14.  Gjesdal IL
15.  KFUM Haugesund
16.  Nyborg VBK
17. Torvastad IL
18. Hinna Volleyball






1.  Skjeberg VBK
2.  Sortland VBK
3.  Kristiansand SVK
4.  Austrått IL
5.  Førde VBK
6.  Strand-Ulv IL
7.  Flint IL
8.  Koll IL
9.  KFUM Stavanger
10. Rossvoll VBK
11. Oslo Volley
12. Bodø Volley
13. Gneist IL
14. Fræna VBK
15. Randaberg IL
16. Namsos VBK
17. Asker skiklubb
18. Blindheim IL
19. Gjesdal IL
20. Jølster IL
21. KFUM Haugesund
22. Tambarskjelvar IL
23. Lierne IL
24. Inderøy IL

13 Ålesund 1.  Askim VBK
2.  Sotra VBK
3.  Asker VBK
4.  Flint IL
5.  Koll IL
6.  KFUM Volda
7.  Farsund IL
8.  Egersund VBK
9.  Sveio IL
10. Austrått IL
11. KFUM Haugesund
12. Rossvoll VBK
13. Oslo Volley
14. Molde VBK
15. Lierne VBK
16. Kristiansand SVK
17. Førde VBK
18. Hornindal IL








1.  Skjeberg VBK
2.  Førde VBK
3.  BK Tromsø
4.  Blindheim IL
5.  Bodø Volley
6. Kolbotn IL
7.  Grong IL
7.  Strand-Ulf IL
9.  Rossvoll VBK
10. Kristiansand SVK
11. Sortland VBK
12. Torridal IL
13. KFUM Volda
14. Austrått IL
15. Skjetten VBK
16. Randaberg IL
17. Lierne IL
18. Sandved IL
19. Tambarskjelvar IL
20. Koll IL
21. Askim VBK
22. Snåsa IL
23. Asker VBK
24. Fræna VBK

12 Oslo 1.  Dristug
2.  Austrått
3.  KFUM Volda
4.  Blindheim
5.  BK Tromsø
6.  Førde
7.  Oslo Volley
8.  Flint
9.  ØKSIL
10. Koll
11. Asker
12. Sarpsborg
13. KFUM Haugesund
14. Rossvoll
15. Stord
16. Lierne
1.  Sortland
2.  Flint
3.  Førde
4.  Blindheim
5.  Kolbotn
6.  Koll
7.  Rossvoll
8.  Gneist
9.  Kopervik
10. KFUM Stavanger
11. Oslo Volley
12. Austrått
13. BK Tromsø
14. ØKSIL
15. Verdal
16. Namsos
11 Bergen

1. Rossvoll
2. Spirit Lørenskog
3. Strand-Ulv
4. Førde
5. BK Tromsø
6. Randaberg
7. Koll
8. ØKSIL
9. Jølster
10.Oslo Volley
11. Matre
12. Sveio
13. Volda
14. Namsos

 

1. Sortland
2. ØKSIL
3. Hana
4. Tambarskjelvar
5. KFUM Stavanger
6. Skjetten
7. Rossvoll
8. Holstad
9. Sveio
10. Førde
11. Flint
12. Austrått
13. Strandvik
14. Inderøy
15. Blindheim
16. Snåsa

10 Stavanger 1. KFUM Haugesund
2. Førde
3. Strand-Ulv
4. Spirit Lørenskog
5. Rossvoll
6. Koll
7. Øksil
8. KVBK
9. Brøstadbotn
10. Randaberg
11. Åsheim
12. Flint
13. Kvaløya
14. Austrått
15. Grong
16. Jølster

 

1. Sortland
2. Øksil
3. Holstad
4. KFUM Haugesund
5. Hana
6. Gneist
7. Skjetten
8. Tambar
9. KFUM Stavanger
10. Askim
11. Rossvoll
12. Vanylven
13. Blindheim
14. Snåsa
15. Bodø
16. Vikåsen

09 Sortland 1. KFUM Volda
2. BK Tromsø
3. Førde
4. Ålesund
5. ØKSIL
6. Koll
7. Austrått
8. Ramdaberg
9. Brøstadbotn
10. KFUM Haugesund
11. Flint
12. Stod
13. Rjukan
14. Hinna
15. Holstad
16. Kristiansund
17. Rossvold
18. Kvaløya


 

1. Sortland
2. Øksil
3. Førde
4. Stod
5. Hana
6. Randaberg
7. Holstad
8. Skjeberg
9. Tambarskjelvar
10. KFUM Volda
11. Eidfjord
12. KFUM Haugesund
13. Blindheim
14. Flint
15. Brøstadbotn
16. Mosvik IL
17. Ellingsøy
18. Bodø Volley
19. SSK Skjetten
20. Koll
21. IL Fram
22. Mosjøen
08 Trondheim 1. KFUM Volda
2. Førde
3. Holstad
4. Øksil
5.Askim
6. Austrått
7. Sortland
8. Namdalseid
9. Rjukan
10. Ålesund
11. Inderøy
12. Kolbotn
13. Strand-Ulv
14. Flint
15. Brøstadbotn
16. Kvaløya
17. Rossvoll
18. KFUM Haugesund
19. Hinna
20. Søre Neset
21. Koll
22. Jølster
23. Selbjørn
 
1. Koll
2. KFUM Stavanger
3. Holstad
4. Viksdalen
5. Flint
6. Førde
7. Langevåg
8.  Sortland
9. Egersund
10. Blindheim
11. Strandulv
12. Gneist
13. Tambarskjelvar
14. Øksil
15. Stod
16. Hitra
17. Sarpsborg
18. KFUM Haugesund
19. KFUM Volda
20. Namdalseid
21. Brøstadbotn
22. Rossvoll
23. Kolbotn
24. Inderøy
07 Førde 1. KFUM Volda
2. Koll
3. Førde
4. Brøstadbotn
5. Eidfjord
6. BK Tromsø
7. Rjukan
8. Strandulv
9. Øksil
10. Fjellmann
11. Farsund
12. Kristiansund
13. Namdalseid
14. Rossvoll
15. Jølster
16. Sylling
17. Matre
18. Innstrandens
19. Sand
20. Holstad
21. Selbjørn
22. Inderøy
23. Nyborg
24. Blindheim
1. Blindheim
2. Førde
3. Koll
4. Øksil
5. Egersund
6. Holstad
7. Ålesund
8. Stod
9. Inderøy
10. Mandal
11. Strandulv
12. Tambarskjelvar
13. KFUM Stavanger
14. Flint
15. Workinmarka
16. Sortland
17. Lyderhorn
18. Asker
19. Eidfjord
20. Heggedal
21. Melhus
22. Konnerud
23. Nyborg
24. Innstrandens
       
06 Bergen 1.  Holstad
2.  Nyborg
3.  Ravn
4.  Brøstadbotn
5.  Strand-Ulv
6.  Kolbotn
7.  Farsund
8.  Namdalseid
9.  Eidfjord
10.Førde
11.Austrått
12.Tromsø
13.KFUM Volda
14.Nord Sprint
15.Randaberg
16.Koll
17.Matre
18.Stod
19.Rjukan
20.Snåsa
21.Konnerud
22.Øksil
23.Hønefoss
24.Selbjørn
1.  Moss Jr.
2.  Selnes
3.  Egersund
4.  Koll
5.  Førde
6.  Sortland
7.  Inderøy
8.  Tambarskjelvar
9.  Strand-Ulv
10.Austrått
11.Kolberg
12.Randaberg
13.Holstad
14.Ålesund
15.Namdalseid
16.Blindheim
17.Øksil
18.Eidfjord
19.KFUM Stavanger
20.Workinnmarka
21.Bryggen
22.Sotra
23.Stod
24.Austevoll
       
05 Ålesund 1.  Inderøy
2.  Hønefoss
3.  Sortland
4.  KFUM Volda
5.  Strand-Ulv
6.  Farsund
7.  Finnsnes
8.  Kolbotn
9.  Austrått
10.Eidfjord
11.Fjellhug-Vereide
12.Blindheim
13.Stod
1.  Sortland
2.  Moss Jr.
3.  Øksil
4.  Blindheim
5.  Klepp
6.  Strand-Ulv
7.  Egersund
8.  Hitra
9.  Tambarskjelvar
10.Lyderhorn
11.Inderøy
12.Viksdalen
13.Holstad
       
04 Blindheim 1.  Førde
2.  Bergkameratene
3.  Nyborg
4.  Sviland
5.  KFUM Volda
6.  Hønefoss
7.  Inderøy
8.  Strand-Ulv
9.  Sortland
10. Finnsnes
11. Molde
12. Rjukan
1.  Blindheim
2.  Stod
3.  Øksil
4.  Sortland
5.  Tambarskjelvar
6.  Mandal
7.  Førde
8.  KFUM Stavanger
9.  Inderøy
10.Lyderhorn
11.Skjeberg
12.Sylling
       
03 Ålesund 1.  Øksil
2.  Tambarskjelvar
3.  Søre Neset
4.  KFUM Volda
5.  Farsund
6.  Nyborg 1
7.  Holstad
8.  Namdalseid
9.  Blindheim
10.Førde
11.Bergkameratene
12.Inderøy
13.Nesodden
14.Sviland
15.Træff
16.Nyborg 2
1.  Sortland 1
2.  Blindheim 2
3.  Tambarskjelvar 1
4.  Strand-Ulv
5.  Inderøy
6.  Sveio
7.  Ålesund 1
8.  Sortland 2
9.  Svelgen
10.KFUM Volda
11.Ørskog
12.Blindheim 1
13.Flint
14.Moss junior
15.Tambarskjelvar 2
16.Førde
17.Austrått
18.Holstad
19.Ellingsøy
20.Nyborg
21.Ålesund 2
22.Fjellmann
23.Namdalseid
24.Træff
       
 

© 2010 Volleyballforbundet All rights reserved
Norges Volleyballforbund
0840 Oslo
Tlf: +47 21 02 90 00 - Fax: +47 22 02 62 00